Bloglar

Rezervasyonunuzu son dakikaya bırakmayın

Villa kiralamak için son dakikayı beklemeyin. Son dakikada yer kalmıyor. Rezervasyonunuzu Mart ayı sonuna kadar mutlaka yaptırın.

Dünya demokrasisinin merkezi

Dünyaca ünlü düşünür Montesquieu, Yasaların Ruhu adlı kitabında Likya Birliğini, demokrasi açısından antik dünyanın en mükemmeli ve ilki diyerek övmüştür.

Kuzey Akdeniz'in çağlar boyu en önemli feneri

Patara Feneri M.S. 64-65 yıllarında Roma İmparatoru Nero Claudius Caesar tarafından denizcilerin güvenliğinin sağlanması için yaptırıldı.

Likya lahit mezarından Bezirgan tahıl ambarına

Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com, Kalkan kiralık villa tatiliniz süresince tarihi ve kültürel mirasımızı görmenizi tavsiye eder.

Villa apartlarda hesaplı ve keyifli tatil

Son dönemde Kalkan’da hizmete giren villa formundaki apartlar da konaklama sektöründe yerini almakta.

Çam kokulu villalar

Doğa ile iç içe bir ortamda bulunan ahşap villalarımız aynı zamanda Kalkan körfezinin muhteşem manzarasına karşı da konumlanmış durumda bulunuyor.

Doğa ile iç içe bir turizm merkezi: Üzümlü

Kalkan belde merkezine 7 kilometre mesafede bulunan Üzümlü, üzüm bağları ve zeytin ağaçları ile kaplı şirin bir tatil merkezidir.

Sıcak yaz günlerinin alternatif rotası: Saklıkent

Sıcak yaz günlerinde buz gibi sularda serinlemek istiyorsanız Saklıkent Kanyonu’nun buz gibi sularını tercih edebilirsiniz.

Kalkan’a nasıl ulaşılır?

Bu blog yazımızda İstanbul ve Ankara’da yaşayan misafirlerimiz için Kalkan’a ulaşmada en rahat yol güzergahlarını aktaracağız.