Bloglar

ABORA-IV PATARA’DA

Antik çağdaki gemilerden esinlenerek inşa edilen Abora IV adlı gemi Patara'ya ulaştı. Gemi bundan sonra Patara antik kentinin limanında sergilenecek.

Kalkan kiralık villa tatilinizde Noel Baba'yı ziyaret edin

Kalkan'dan bir saatlik yolculukla Demre ilçesinde bulunan Noel Baba Kilisesini görebilir ve ilçede bulunan 3 muhteşem plajda keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Ara Tatilde Tatile Çıkabilirsiniz

Yaz ve sömestre tatiline ek olarak uygulanacak ara tatil dönemleri velilerin ve öğrencilerin güzel bir tatili ile dinlenmesine fırsat sağlayacak.

Kaş’ta Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Cumhuriyetin ilanını bir kaç gün sonra öğrenen Kaş halkı, meydana Meis adasından görülebilecek büyük bir ateş yaktı ve bu büyük günü coşkuyla kutladı.

Doğa Harikası Ölüdeniz

Dünyaca ünlü bir plaj olan Ölüdeniz, koruma altına alınmıştır. Ve Fethiye’ye 14 kilometre mesafededir. Kalkan belde merkezine ise 1,5 saat mesafede ve 84 kilome

Deniz Manzaralı Muhafazakar Villalar

Kalkan beldesinin İslamlar ve Üzümlü mahallelerinde yoğunlaşan muhafazakar villalar artık Kalkan belde merkezinde de bulunuyor.

2020 Rezervasyonları Başladı

Evet. Yanlış okumadınız! 2020 yılı rezervasyonları başladı. Lüks villalarda tatilin tadını yaşayan misafirlerimiz villalarını kiralamaya başladı.

Rezervasyonunuzu Son Dakikaya Bırakmayın

Villa kiralamak için son dakikayı beklemeyin. Son dakikada yer kalmıyor. Rezervasyonunuzu Mart ayı sonuna kadar mutlaka yaptırın.

Dünya Demokrasisinin Merkezi

Dünyaca ünlü düşünür Montesquieu, Yasaların Ruhu adlı kitabında Likya Birliğini, demokrasi açısından antik dünyanın en mükemmeli ve ilki diyerek övmüştür.