2020 yılı ilkbaharında inşaatı tamamlanan Villa Amor, ahşap mimari ile inşa edilmiş, doğal malzemelerle dekore edilmiş 2 yatak odalı, 4 kişi kapasiteli bir villadır. Villamız balayı çiftleri kadar 4 kişilik ailelere de hitap etmektedir. Doğa ile iç içe bir ortamda, ahşap bir villada tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bit villadır. Yatak odasında jakuzi bulunan villamız, havuz ve bahçe bölümünün çevreden görünmemesi nedeniyle muhafazakar aileler için de uygundur.

Kalkan beldesi İslamlar mahallesinde bulunan villamız temiz bir havaya sahip, yaz aylarında dahi serinliği ile öne çıkan bir konumdadır. Kiralık balayı villası adresiniz villanisec.com Villa Amor'u keyifli bir tatil için tavsiye eder.

1. Yatak Odası: Villamızın yapısında olduğu gibi eşyalarında da ahşap malzeme kullanılmıştır. Villamızın yatak odasında ahşaptan yapılmış iki kişilik yatak, elbise dolabı, klima, komidin ve banyo bulunmaktadır.

2. Yatak Odası: Villamızın yatak odasında bir kişilik iki adet yatak, elbise dolabı, klima bulunmaktadır.

Villamızın salonda bulunan açık mutfağında gerekli tüm araç ve gereç bulunmaktadır.

4 kişiliktir.

Villamızın salonunda ahşaptan yapılmış oturma takımı, yemek masası takımı, sehpa, TV, klima ve havuz terasına çıkış bulunmaktadır.

kablosuz wi-fi bulunmaktadır.

Tüm odalarımız klimalıdır.

Villa, misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir, ekstra temizlik talep ederseniz, yeni temiz yastık kılıfı, çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın size özel havuzunun boyutları Uzunluk: 8 mt., Genişlik: 4 mt., Derinlik: 1,60 mt.dir.

Çocuk havuzu: Uzunluk: 3 mt., Genişlik: 1,5 mt., Derinlik: 50 cm.dir

Villamızın korunaklı bahçesinde şezlong, şemsiye, masa takımı ve salıncak bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 16:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz.Isıtmalı yüzme havuzu için yaz aylarının dışında ekstra ücret alınmaktadır. Misafirlerimizin ısıtmalı yüzme havuzunu istemesi halinde misafir ilişkileri görevlilerine bunu bildirmesi gerekmektedir.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler