• Hastane 9 km
  Hastane

  9 km

 • Havalimanı Dalaman: 130 km.  Antalya: 250 km
  Havalimanı

  Dalaman: 130 km. Antalya: 250 km

 • Market 1 km
  Market

  1 km

 • Plaj 10 km
  Plaj

  10 km

 • Restaurant 500 mt.
  Restaurant

  500 mt.

Ülkemizin gözde turizm merkezi Kalkan'ın İslamlar mahallesinde bulunan villamız, ısıtmalı kapalı havuzu ile balayı çiftlerine ve korunaklı yapısı ile muhafazakar ailelere hitap etmektedir. Villamız 2 yatak odası ile 4 kişi kapasitelidir ve doğa manzaralıdır. Sahilin yukarı kesiminde ağaçlarla kaplı bir alanda olan İslamlar mahallesi temiz havası, sessiz ve sakin ortamı ile son yılların gözde turizm merkezlerindendir. Denize 9 kilometre mesafede olan villamız kentin dışında ama bir o kadar da kente yakındır. Misafirlerimiz kapalı ve açık havuzumuzda gün boyu keyifli dakikalar yaşayabilir. Dilemeleri halinde Kalkan merkezine inerek denize girebilir, tarihi ve doğal güzelliklere sahip noktalarımızda gezip, gönüllerince eğlenebilir.

Villamızın kapalı havuzu ısıtma sistemine sahiptir. Bu nedenle sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tatil yapılabilir. Isıtma sistemi çalıştırıldığında havuza kış aylarında da girilir. Kalkan kiralık balayı villası adresiniz ısıtmalı kapalı havuzlu kiralık villa tercihinde bulunan siz değerli misafirlerimize Villa Butterfly - 2'yi tavsiye eder.

Villamızın 2 yatak odası bulunmaktadır.

1.Yatak Odası: 1 adet 2 kişilik yatak, klima, etejer, komidin elbise dolabı, ısıtmalı kapalı havuz ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır.

2.Yatak Odası: 2 adet 1 kişilik yatak, etejer, komidin, klima ve banyo-wc bulunmaktadır.

Villamızın mutfağı açık tarzdır ve salondadır. Mutfağımızda buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlı ocak ve mutfak araç gereçleri ile mutfak eşyaları bulunmaktadır.

Villamız en fazla 4 kişi kapasitelidir.

Villamızın havuz manzaralı geniş ve ferah salonunda koltuk takımı, TV, klima, sehpa, yemek masası takımı bulunmaktadır. Salondan havuza çıkış bulunmaktadır.

Villamızda kablosuz wi-fi bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda klima bulunmaktadır.

Villa , misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın havuzu korunaklıdır ve çevreden görünmez. Bu özelliği ile muhafazakar ailelere de hitap etmektedir. Villamızın havuzunun uzunluğu 9 metre, genişliği 3 metre, derinliği ise 1,60 metredir.

Isıtmalı kapalı havuzumuz yatak odasındadır.

Villamızın doğa manzaralı bahçesi de korunaklıdır ve çevreden görünmez. Bahçemizde şezlong, şemsiye, masa takımı, mangal bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler