• Hastane 9 km
  Hastane

  9 km

 • Havalimanı Dalaman: 130 km.  Antalya: 250 km
  Havalimanı

  Dalaman: 130 km. Antalya: 250 km

 • Market 1 km
  Market

  1 km

 • Plaj 10 km
  Plaj

  10 km

 • Restaurant 500 mt.
  Restaurant

  500 mt.

Kalkan beldesi İslamlar mahallesinde bulunan villamız balayı çiftleri için ahşap ve taş malzemeden inşa edilmiştir. Villamız yörenin otantik mimarisini yansıtmakla birlikte balayı çiftlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Doğa ile iç içe bir ortamda bulunan villamız temiz havası, sakin ve sessiz bir konumu ile huzurlu bir ortamda tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için idealdir. Villamızın havuz ve bahçe bölümü korunaklıdır. Bu nedenle muhafazakar aileler ve muhafazakar balayı çiftleri için huzurlu bir tatilin doğru adresidir. Villamızda 2 adet havuz bulunmaktadır. Bu havuzların birisi bahçede, diğeri ise evin içerisindedir. Evin içerisinde bulunan kapalı havuzun ısıtma sistemi de vardır. Bu nedenle misafirlerimiz yaz mevsiminin dışındaki dönemlerde de ısıtma sisteminin aktif hale getirilmesiyle sonbahar, ilkbahar ve kış aylarında da havuzu kullanabilir. Villamız 1 yatak odalı ve 2 kişi kapasitelidir.

İslamlar temiz havası, yemyeşil bitki örtüsü ile huzurlu ve dingin bir tatil arzulayan misafirlerimizin aradığı villadır. Kiralık muhafazakar villa ve kiralık balayı villası adresiniz villanisec.com mutlu tatiller diler.

Villamızın yatak odasında iki kişilik yatak, etejer, komidin, klima, ısıtmalı kapalı havuz bulunmaktadır.

Villamızın açık tarz mutfağında yemek pişirmede ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler bulunmaktadır. Mutfakta buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, yemek masası takımı vardır.

Villamız 2 kişi kapasitelidir.

Villamızın havuz manzaralı salonunda koltuk takımı, TV, klima vardır.

Villamızda kablosuz wi-fi bulunmaktadır.

Tüm odalarımız klimalıdır.

Villa , misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın bahçede bulunan dış havuzu çevreden görünmez. Havuzun boyutları Uzunluk: 9 mt. Genişlik: 3 mt. Derinlik: mt.dir.

Villamızın doğa manzaralı bahçesinde şezlong, şemsise, masa takımı bulunmaktadır ve bahçe korunaklıdır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır.bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimiz den rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler