• Hastane 9 km
  Hastane

  9 km

 • Havalimanı Dalaman: 125 km.  Antalya: 250 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 125 km. Antalya: 250 km.

 • Market 1.5 km
  Market

  1.5 km

 • Plaj 9 km
  Plaj

  9 km

 • Restaurant 1.5 km
  Restaurant

  1.5 km

Villa Ela - 2 Kalkan belde merkezine 10 dakika mesafede bulunan İslamlar mahallesinde yer almaktadır. Villa Ela-2 balayı çiftleri ile 2 kişilik muhafazakar aileler için idealdir. Villamız siz değerli misafirlerimizin keyifli bir tatil yaşayabilmesi için hazırlanmıştır. İki kişi kapasiteli villamız, çam ağaçlarının arasında doğa ile iç içe bir ortamdadır ve tertemiz bir havaya sahiptir. Yatak odası jakuzili olan villamız, geniş ve ferah bir salona sahiptir. Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com, cazip fiyatı ile de öne çıkan villamızı siz değerli misafirlerimize önerir. Havuzu dışarıdan görülmeyen villamızın bahçesinin etrafı kapalıdır.

Villamızın yatak odasında 2 kişilik yatak, jakuzi, klima, elbise dolabı bulunmaktadır.

Villamızın mutfağı salonda Amerikan tarzdır. Mutfağımızda; yemek masası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, mikro dalga fırın, demlik, bardak, tabak, kaşık, çatal, bıçak vs bulunmaktadır.

Villamız iki kişi kapasitelidir.

Villlamızın geniş ve ferah salonu, modern tarzda dekore edilmiştir. Salonda; L Köşe koltuk takımı, TV, klima, duvar ünitesi bulunmaktadır. Villamızın salonu havuz manzaralıdır ve salondan havuza çıkış vardır.

Kablosuz Wi-Fi bulunmaktadır.

Tüm odalar klimalıdır.

Villa , misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın havuzu dışarıdan görülmez. Bu nedenle balayı çiftleri kadar muhafazakar aileler de rahatça havuzu kullanabilir. Havuzumuz, 8 metre uzunluğunu, 4 metre genişliğinde, 1.55 metre derinliğindedir.

Villamızın bahçesinin çevresi kapalı olduğu için dışarıdan görülmez. Bahçemizde; şezlong, şemsiye, hamak, yemek masası ve armut koltuklar bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları'nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır.bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimiz den rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler