• Hastane 3 km.
  Hastane

  3 km.

 • Havalimanı Dalaman: 125 km.  Antalya: 250 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 125 km. Antalya: 250 km.

 • Market 350 mt
  Market

  350 mt

 • Plaj 3 km.
  Plaj

  3 km.

 • Restaurant 3 km.
  Restaurant

  3 km.

Kalkan Kördere'de bulunan Villa Tuana, 4 yatak odası ile 8 kişilik deniz manzaralı ve muhafazakar aileler için ideal bir villadır. Villamızın havuzu ve bahçesi dışarıdan kesinlikle görünmemektedir. Villamız bu özelliği ile gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir ortamda tatilini geçirmek isteyenler için idealdir. Villamızın 1 yatak odasında 1 kişilik 2 yatak, diğer 3 yatak odasında ise 2 kişilik yatak bulunmaktadır. Villamızın 3 yatak odasında ebeveyn banyosu bulunmakta ve bir banyoda ise jakuzi yer almaktadır. Villamız deniz manzaralıdır ve çocuk havuzu da bulunmaktadır. Sağlığa zararlı olmayan tuz havuzu ve köşk ile gün boyu keyifli dakikalar sizi beklemektedir.

Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com tatilini kiralık villadan yana kullanan siz değerli misafirlerimiz için farklı alternatifler sunmaktadır Villa Tuana da bunlardan birisidir. Oldukça keyifli villamız 8 kişi kapasitesi ile kalabalık ailelere ve arkadaş gruplarına da hitap etmektedir. Kalkan beldesinin muhteşem coğrafyası ile unutulmayacak bir tatil deneyimi için Kalkan Kiralık Villa adresinizde Villa Tuana sizi bekliyor.


1.Yatak Odası: 1. katta yer almaktadır. Suit Aile Yatak Odasıdır. Odada 1 adet çift kişilik yatak , klima ,komidin ,TV , elbise dolabı , saç kurutma makinesi, makyaj masası , jakuzi, tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

2. Yatak Odası : 1. katta yer almaktadır. 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Odada 2 adet tek kişilik yatak , klima , komidin , elbise dolabı makyaj masası , saç kurutma makinesi, tuvalet ve banyo ortaktır.

3. Yatak Odası : 1. katta yer almaktadır. Suit Aile Yatak Odasıdır. Odada 1 adet çift kişilik yatak , klima , komidin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi, makyaj masası tuvalet ve banyo ortaktır.

4. Yatak Odası : Teras katında yer almaktadır. Suit Aile Yatak Odasıdır. Odada 1 adet çift kişilik yatak , klima , komidin , elbise dolabı , saç kurutma makinesi, makyaj masası tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Deniz manzaralıdır.

Villamızın mutfağı zemin katta yer almaktadır ve Amerikan tarzdır. Mutfakta; masa ve sandalyeler, fırın , mikro dalga ,8 kişilik yemek takımı ,tost makinesi, tava , çay-su bardakları tencere, çatal bıçak bulunmaktadır.

Villamız 8 kişi kapasitelidir.

Zemin katta yer almaktadır. Odada koltuk takımları, TV, klima, lavabo bulunmaktadır.

Tüm odalarda klima bulunmaktadır.

Villa , tatilcilerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın havuzu dışarıdan görünmez ve boyutları Uzunluğu: 8 mt. Genişliği: 6 mt., Derinliği ise 1.40 mt.dir. Villamızın çocuk havuzu ise Genişlik - 2 m | Uzunluk - 2 m | Derinlik - 30 cm boyutundadır.

Villamızın bahçesinde 8 adet şezlong , 4 adet şemsiye, 8 kişilik masa sandalye, barbekü, köşk ve duş bölümü bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler