• Hastane 30 km
  Hastane

  30 km

 • Havalimanı Dalaman: 125 km.  Antalya: 250 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 125 km. Antalya: 250 km.

 • Market 1 km
  Market

  1 km

 • Plaj 10 km
  Plaj

  10 km

 • Restaurant 1 km
  Restaurant

  1 km

Villa Üzümlü, Kalkan Üzümlü'de bulunmaktadır. 7 yatak odalı villamız 14 kişi kapasitelidir. Patara Plajı manzaralı villamız, kalabalık ailelerin, arkadaş gruplarının bir arada keyifli bir tatil geçirebilmesi için inşa edilmiştir. Villamız aynı zamanda havuzunun etrafının kapalı olması ve dışarıdan görünmemesi nedeniyle muhafazakar ailelere de hitap etmektedir. Geniş terası, ağaçlarla kaplı bahçesi, 10 metre uzunluğundaki yüzme havuzu, misafirlerimize farklı alternatifleri bir arada sunar.

Villa Üzümlü; Üzümlü mahallesinde kiralık villa arayanlar için bulunmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Size, Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com ayrıcalığı ile Üzümlü mahallesinde 14 kişi kapasiteli muhteşem bir villa tatili sunuyoruz. Üzümlü'nün muhteşem tabiatı ile unutulmayacak bir tatil deneyimi için Kalkan Kiralık Villa adresinizde Villa Üzümlü sizi bekliyor.

1. Yatak odası: (çatı katında) 1 adet çift kişilik yatak, klima, çatı terasına direk çıkış, komidin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo tuvalet içerisinde, 3 kişilik koltuk bulunur.
2. Yatak odası:(çatı katında) 1 adet çift kişilik yatak,komidin, makyaj masası, klima, elbise dolabı, banyo ve tuvalet odanın hemen dışında yer alıyor, çatı terasına direk çıkış var.
Birinci kat: Çamaşır odası var, çamaşır makinası var, küçük bir salon var, şömine ve oturma grubu var.
Birinci kat Balkon Terası: 2 adet masa ve sandalyeler var.
3. yatak odası: (1. katta) 2 adet tek kişilik yatak, banyo tuvalet içinde, elbise dolabı, komidin, makyaj masası, birinci kat terasına direk çıkış var.
4. yatak odası: (1. katta) 1 adet çift kişilik yatak, makyaj masası, komidin, elbise dolabı, birinci kat balkon terasına direk çıkış var.
Giriş Kat (Zemin Kat): Salon, koltuklar, şömine, TV (tüplü TV), uydu yayını, WI-FI, Mutfak var, klima var.
5. yatak odası: (Zemin katta): 1 adet çift kişilik yatak, banyo tuvalet içinde (en-suit), makyaj masası, komidin, elbise dolabı, havuza direk çıkış var.
6. yatak odası: (Zemin katta): 2 adet tek kişilik yatak, banyo ve tuvalet içinde (en-suit), makyaj masası, komidin, elbise dolabı, havuza direk çıkış var.
7. yatak odası: (Zemin katta): 1 adet çift kişilik yatak, banyo tuvalet içinde (en-suit), makyaj masası, komidin, elbise dolabı, havuza direk çıkış var.

Mutfak, buzdolabı, bulaşık makinası, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ankastre 4’lü ocak, elektrikli su ısıtıcısı (ketıl), ekmek kızartma makinası, 14 kişilik yemek takımı, tava, tencereler, çatal, bıçak vs.

Maksimum 14 kişi konaklayabilir.

Doğa manzaralı (Havuz katında), oturma grubu, uydu alıcı, TV, klima, lavabo, ütü, ütü masası, havuz kenarına çıkış ve kablosuz modem bulunmaktadır.

Kablosuz internet WI-FI bulunmaktadır.

Giriş kattaki salonda ve çatı katındaki 2 yatak odasında klima vardır. Diğer 5 yatak odasında klima yoktur. Üzümlü, Kalkan'a göre daha yüksekte bulunması, etrafı ağaçlarla çevrili olması ve hakim rüzgarları alması nedeniyle akşamları serin bir havaya sahiptir.

Villa , tatilcilerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Boyutları: 10 m X 5 m , Derinlik: 1,7 m

Şezlong, güneş şemsiyesi, bahçe oturma grubu, barbekü, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler