• Hastane 1.5 km
  Hastane

  1.5 km

 • Havalimanı Dalaman: 130 km.  Antalya: 250 km
  Havalimanı

  Dalaman: 130 km. Antalya: 250 km

 • Market 1 km
  Market

  1 km

 • Plaj 1.5 km
  Plaj

  1.5 km

 • Restaurant 1 km
  Restaurant

  1 km

Villa Arda-2, Kalkan belde merkezinde ki Kızıltaş mahallesinde bulunmaktadır. Özel havuzlu villamız, deniz manzaralıdır ve 5 yatak odası ile 10 kişi kapasitelidir. Villamızın 3 yatak odasında 2 kişilik yatak, 2 yatak odasında ise birer kişilik 2 yatak bulunmaktadır. Villa Arda -2, 5 yatak odası ve 10 kişi kapasitesi ile kalabalık ailelere, arkadaş gruplarına hitap etmektedir. Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com ayrıcalığı ile Villa Arda-2'yi kiralayabilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Villamız markete, restorana, denize ve sağlık merkezine çok yakındır. Villamızın tüm odaları klimalıdır. Yatak odaları ebeveyn banyoludur.

1: Yatak Odası: Çift kişilik yatak,makyaj masası,komidin, elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

2: Yatak Odası: Bir kişilik iki adet yatak,klima,makyaj masası,komidin, elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

3: Yatak Odası: Çift kişilik yatak,klima,makyaj masası,komidin, elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

4: Yatak Odası: Bir kişilik iki adet yatak, klima,makyaj masası,komidin, elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

5: Yatak Odası: Teras katında çift kişilik yatak,klima, komidin, makyaj masası,elbise dolabı,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Villamızın mutfağı salondadır ve açık tarzdır. Mutfakta; bulaşık makinesi,buzdolabı, çamaşır makinesi, yemek takımı,tencere-tava takımı,çatal bıçak takımı,elektrikli su ısıtıcı, 4'lü ocak, mikrodalga fırın bulunmaktadır.

Villamız 5 yatak odalı ve 10 kişi kapasitelidir.

Villamızın salonu giriş kattadır ve havuza açılan kapısı bulunmaktadır. Salonda TV, koltuk takımı, klima, yemek masası ve sandalyeler bulunmaktadır.

Kablosuz wi-fi bulunmaktadır.

Tüm odalarda klima bulunmaktadır.

Villa , tatilcilerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamıza ait özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Yüzme havuzunun boyutları: Boyu 9 mt x Eni 4 mt Derinlik 1.60 cm'dir.

Villamızın havuz terasında şirin bir bahçesi bulunmaktadır. Bahçede; şezlong, şemsiye, salıncak, yemek masası ve sandalyeleri bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları' nı kabul etmiş sayılır.

500 TL depozito alınmaktadır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler