• Hastane 20 km
  Hastane

  20 km

 • Havalimanı 120 km.
  Havalimanı

  120 km.

 • Market 500 mt.
  Market

  500 mt.

 • Plaj 4 km.
  Plaj

  4 km.

 • Restaurant 500 mt.
  Restaurant

  500 mt.

Kalkan belde merkezinde bulunan Villa Baynur, muhteşem manzarası ile öne çıkmaktadır. Dublek bir yapı olan Villa Baynur, 4 yatak odası ve 8 kişi kapasitesi ile size muhteşem bir tatil imkanı sunmaktadır. Kiralık villamızın kendine ait yüzme havuzu, havuz terası ve otoparkı bulunmaktadır. Villamızın havuz terasında 6 kişilik masa - sandalye takımı ile 6 adet şezlong, şemsiye, barbekü ve salıncak yer almaktadır. Kalkan körfezinin muhteşem manzarasına sahip olan villamızın 4 yatak odasından ikisi iki kişilik yatağa, 2 yatak odası ise birer kişilik iki yatağa sahiptir. İki kişilik yataklara sahip olan süit yatak odalarımız klimalıdır ve aynı zamanda ebeveyn banyosuna sahiptir. Villamızın mutfağı Amerikan tarzdır ve salonda koltuk takımı, yemek masası, sandalyeler, televizyon ile klima mevcuttur.

Villamız 1-9 Haziran 2019 tarihleri arasında yüksek sezon fiyatına kiraya verilecektir ve ücreti 7800 TL.'dir.

Villa Baynur; Kalkan bölgesinde kiralık villa arayanlar için bulunmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Kalkan kiralık villa adresiniz villanisec.com ayrıcalığı ile Kalkan'da deniz manzaralı 8 kişi kapasiteli muhteşem bir villa tatili sunuyoruz. Kalkan körfezinin muhteşem tabiatı ile unutulmayacak bir tatil deneyimi için Kalkan Kiralık Villa adresinizde Villa Baynur sizi bekliyor...

Villamızın 4 adet yatak odası bulunmaktadır.

Villamızın birinci yatak odası birinci kattadır. Süit yatak odamız deniz manzaralıdır. Çift kişilik yatağı, jakuzili banyosu ve kliması vardır. Yatak odasında dolap, makyaj masası, komidin bulunmaktadır.

İkinci yatak odası yine birinci kattadır ve süit aile yatak odasıdır ve deniz manzaralıdır. Çift kişilik yatağı, makyaj masası, elbise dolabı, komidini, kliması ve banyosu bulunmaktadır.

Üçüncü yatak odası villamızın teras katındadır ve genç yatak odası formundadır. Birleşebilen 2 adet tek kişilik yataktan oluşur. Odada; elbise dolabı, komidin, klima bulunmaktadır ve ortak kullanım banyoludur.

Dördüncü yatak odası da teras kattadır ve genç yatak odasıdır. Birleşebilen 2 adet tek kişilik yatağı vardır. Elbise dolabı, komidin, klima ve ortak kullanım banyosu bulunmaktadır.

Villamızın mutfağı Amerikan tarzdır ve mutfakta; buz dolabı, bulaşık makinesi, fırın, dörtlü ankastre ocak, elektrikli su ısıtıcı,kahve makinesi, 10 kişilik yemek takımı, tava, tencereler, çatal ve bıçak takımı bulunmaktadır.

Villamız 4 yatak odalı ve maksimum 8 kişi kapasitelidir.

Villamızın mobilyalı salonu şömineli ve deniz manzaralıdır. Salonda oturma grubu, internet bağlantılı Led TV, DVD Player, klima, 8 kişilik yemek masası, havuz kenarına çıkış ve banyo yer almaktadır.

Her odamızda klima bulunmaktadır.

Villa , misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın deniz manzaralı havuzu 7 metre uzunluğunda ve 3.5 metre genişliğindedir, derinliği ise 1,6 metredir. Havuz kenarında 6 Kişilik masa ve sandalye, 6 adet şezlong, barbekü, güneş şemsiyesi ve salıncak bulunmaktadır.

Villamızı çevreleyen meyve ağaçlarının dikili olduğu şirin bir bahçesi bulunmaktadır.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları'nı kabul etmiş sayılır.

500 TL depozito. Depozito girişte alınır, villada hasar yada zarar oluşmaması halinde çıkışta geri ödenir. Oluşabilecek hazar ve zararlar kadar depozito kesintisi yapılır. Büyük hasarlarda sözleşmede de yer aldığı gibi oluşan zarar karşılanır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır.bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimiz den rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler