• Hastane 11 km.
  Hastane

  11 km.

 • Havalimanı Dalaman: 125 km.  Antalya: 250 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 125 km. Antalya: 250 km.

 • Market 500 mt.
  Market

  500 mt.

 • Plaj 10 km
  Plaj

  10 km

 • Restaurant 500 mt.
  Restaurant

  500 mt.

Villa Işık, Kalkan Üzümlü'de bulunmaktadır. Villamız 2018 yılında hizmete girmiştir. Dubleks yapının giriş katında salon ve mutfak, üst katında ise yatak odaları bulunmaktadır. Villamız muhafazakar aileler ve balayı çiftleri için tasarlanmıştır. Villamızın yüzme havuzu dışarıdan görünmemektedir. Yatak odalarımızın 1.'sinde iki kişilik yatak, 2.'sinde ise 1 kişilik 2 adet yatak bulunmaktadır. Yatak odalarımızda banyo ve WC vardır. Süit yatak odamızın banyosunda jakuzi de bulunmaktadır. Villamızın tüm odaları klimalıdır.

1.Yatak Odası: Çift kişilik yatak, komidin, şifoniyer, elbise dolabı, klima, Patara Plajı manzaralı balkon, jakuzi ve WC/banyo
2.Yatak Odası: 2 adet 1 kişilik yatak, komidin, şifoniyer, elbise dolabı, klima, balkona açılan kapı, WC/banyo

Salonda Amerikan tarz mutfak. Mutfakta; buzdolabı, bulaşık makinası, ketil, 4'lü ankastre ocak, mikro dalga fırın, yemek masası, mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır.

4 kişi kapasiteli

klima, oturma gurubu, tv, tv ünitesi, internet, sehpa ve havuz terasına çıkış bulunmaktadır.

Tüm odalarda klima bulunmaktadır

Villa size temiz teslim edilir. Ekstra temizlik isteğiniz takdirde villamıza bakan görevliler tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs, görevliler tarafından ücrete tabi olarak yapılır.

Korunaklı özel yüzme havuzu, yemek masası, mangal, 4 adet şezlong, 2 adet şemşiye, 4 kişilik yemek masası bulunmaktadır. Havuz Ölçüleri: 4 X 10 metre Derinlik: 1,55 cm

Villamızı çevreleyen şirin ve küçük bir bahçe bulunmaktadır.

Tüm villalarımıza ilk gün giriş saati öğleden sonra 16.00, en son gün villadan ayrılma saati sabah 10.00’dur. Aradaki zaman diliminde temizlik yapıldığı için Villaya/Aparta giriş saatinizden erken gelmeniz durumunda size yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz.Lütfen villaya giriş ve çıkış saatlerine riayet ediniz.

Villaya girişte 500 türk lirası depozito alınmaktadır. Herhangi bir hasar, kırık dökük, kayıp gibi problemler olmadığı taktirde villadan ayrılıştan 10 dk önce villa/apart kontrol edilip depozito misafirimize iade edilmektedir.

Elektrik , su , gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu , çarşaf , yastık kılıfı , tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir , www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartları'nı kabul etmiş sayılır.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler