• Hastane 2 km.
  Hastane

  2 km.

 • Havalimanı Dalaman: 125 km.  Antalya: 250 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 125 km. Antalya: 250 km.

 • Market 350 mt
  Market

  350 mt

 • Plaj 1,7 km.
  Plaj

  1,7 km.

 • Restaurant 350 mt
  Restaurant

  350 mt

Kalkan-Kızıltaş mevkisinde. 4 yatak odalı, 8 kişi kapasiteli. Kalabalık ailelere, arkadaş gruplarına hitap etmekte. Çocuk havuzlu. Kalkan Körfez ve adalar manzaralı. Çağdaş ve modern bir mimari çizgi. Restoranlara, marketlere, eğlence mekanlarına ve plaja yürüme mesafesinde. Villa Roza 2 ve Villa Roza 3 ile yan yana. 8 kişi kapasiteli 3 villa ile 24 kişilik gruplara uygun.

1. Yatak Odası: 1 adet 2 kişilik yatak,klima,elbise dolabı,komidin,makyaj masası,banyo ve lavabo
2. Yatak Odası: 1 adet 2 kişilik yatak,klima,elbise dolabı,komidin,makyaj masası,banyo ve lavabo
3. Yatak Odası: 2 adet 1 kişilik yatak,klima,elbise dolabı,komidin,makyaj masası,banyo ve lavabo
4. Yatak Odası: 1 adet 2 kişilik yatak,klima,TV,elbise dolabı,komidin,makyaj masası,banyo ve lavabo

Amerikan tarz mutfak. Buzdolabı,bulaşık makinesi,fırın,ocak,mikrodalga fırın,ekmek kızartma makinesi, su sebili,elektrikli su ısıtıcı,yemek masası,yemek takımları,çatal ve bıçak takımları,tencere, tava takımları ve bardak.

4 yatak odası maksimum 8 kişi kapasiteli

Havuz katında salon. Modern çizgilere sahip mobilyalar. Havuz ve Kalkan manzaralı salon. Oturma grubu,TV, klima,sehpa Havuz terasına çıkış.

7/24 Kablosuz Wİ-Fİ

Tüm yatak odalarında ve salonda klima

Giriş öncesi detaylı temizlik. Temiz çarşaf. Ekstra temizlik ve çarşaf ücrete tabidir.

Havuz boyutları: 8 m x 4 m. Derinlik: 1.60 m. Çocuk havuzu: 2x2 m. 40 cm derinlik. Havuz kenarında şezlong, şemsiye, yemek masası ve masa tenisi bulunmaktadır.

Villamıza ilk gün giriş saati en erken 16.00'dır. Villamızdan son gün ayrılış saati ise 10.00'dır. Saat 10.00 ila 16.00 saatleri arasında temizlik yapılmaktadır. Bu nedenle giriş ve çıkış saatlere riayet etmenizi önemle rica ederiz. Villamızın günlük havuz ve bahçe temizliği, elektrik, su, doğalgaz ve internet kullanımı ücretsizdir.

500 TL depozito. Depozito girişte alınır, villada hasar yada zarar oluşmaması halinde çıkışta geri ödenir. Oluşabilecek hazar ve zararlar kadar depozito kesintisi yapılır. Büyük hasarlarda sözleşmede de yer aldığı gibi oluşan zarar karşılanır.

Villaya ilk gün giriş saati en erken 16.00'dır. Villadan son gün ayrılış saati ise 10.00'dır. Saat 10.00 ila 16.00 saatleri arasında temizlik yapılmaktadır. Bu nedenle giriş ve çıkış saatlere riayet etmenizi önemle rica ederiz. Apartın günlük havuz ve bahçe temizliği, elektrik, su, doğalgaz ve internet kullanımı ücretsizdir.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler