• Hastane 1 km.
  Hastane

  1 km.

 • Havalimanı Dalaman: 120 km.  Antalya: 220 km.
  Havalimanı

  Dalaman: 120 km. Antalya: 220 km.

 • Market 500 mt.
  Market

  500 mt.

 • Plaj 1.5 km
  Plaj

  1.5 km

 • Restaurant 1 km
  Restaurant

  1 km

Kalkan belde merkezinde bulunan villamız dublekstir ve 2 yatak odası ile 1 salona sahiptir. Villamız açık ve kapalı olmak üzere iki havuza sahiptir ve maksimum 4 kişiliktir. Villamızın havuzu ve bahçesi korunaklıdır. Bu nedenle gözlerden uzak, sessiz ve sakin bir ortamda tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için idealdir. Villamız çekirdek ailelerin yanı sıra balayı çiftlerimiz için de idealdir. 2021 yılı temmuz ayında inşaatı tamamlanan villamız ilk misafirlerini 2021 yılı kurban bayramında kabul etmiştir. Bu nedenle villamızın mobilyaları, beyaz eşyaları yeni ve kalitelidir.

Villamızın geniş bahçesinde havuzumuzun yanı sıra, şezlonglar, şemsiyeler, masa takımı, barbekü mevcuttur. Havuzumuzun köşesinde bulunan mozaikli alanda şelale vardır. Sığ havuzun üzerinde yer alan şelalemiz, gün boyu çalışarak, villamıza farklı bir hava katmaktadır. Villamızın kapalı havuzu ısıtmalıdır ve ısıtma sistemi 1 Kasım ile 1 Nisan tarihleri arasında çalışmaktadır. Kapalı havuzun ısıtma sistemi için misafirlerimizden ekstra bir ücret alınmamaktadır.

Kalkan körfezinin muhteşem manzarasına sahip olan villamız, villanisec.com tarafından siz değerli misafirlerimize tavsiye edilmektedir. Villamızın yanında Villa Özgür, Villa Güney ve Villa Gülce bulunmaktadır. Yan yana bulunan 4 villamız aynı anda 4 ailenin birbirinden bağımsız ortamlarda tatil yapmasına olanak sağlamaktadır.

Villamızın alt katta bulunan yatak odasında 2 adet 1 kişilik yatak, klima, banyo ve tuvalet, makyaj masası, elbise dolabı ve havuza çıkış bulunmaktadır.
Villamızın üst katta bulunan yatak odasında ise 2 kişilik yatak, klima, TV, makyaj masası, balkon, banyo ve tuvalet ile tekli koltuk bulunmaktadır.

Villamızın salonda bulunan açık mutfağında ihtiyaç duyacağınız tüm eşyalar bulunmaktadır.

Villamız maksimum 4 kişiliktir.

Villamızın havuz ve bahçe manzaralı salonu şık mobilyalarla döşelidir. Salonda koltuk takımı, klima, tv, sehpa, yemek masası takımı ve berjer bulunmaktadır.

Villamızda kablosuz wi-fi bulunmaktadır.

Tüm odalarımız klimalıdır.

Villa, misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilir , ekstra temizlik talep ederseniz , yeni temiz yastık kılıfı , çarşaf vb. temin etmek isterseniz bunlar ücretli olarak verilmektedir.

Villamızın size özel havuzu korunaklıdır. Villamız sığ havuzlu ve havuzu şelalelidir. Havuzun boyutları 5x3,20 metre ebatlarındadır ve 140 santimetre derinliktedir. Isıtmalı havuzumuz ise 5,5 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde ve 120 santimetre derinliğindedir. Kapalı havuzun ısıtma sistemi 1 Kasım ila 1 Nisan tarihleri arasında aktif olarak çalışmaktadır.

Villamızın bahçesinde şezlong, şemsiye, masa takımı, hamak, salıncak, barbekü ve yeşil alan bulunmaktadır.

Elektrik, su, gaz vb. ücretleri fiyatlara dahildir. Temiz yeni havlu, çarşaf, yastık kılıfı, tatil ve sağlık vb. sigortaları ile uçak bileti fiyatlara dahil değildir. Villayı kiralayan misafir, www.villanisec.com web sayfasındaki Kiralama Şartlarını kabul etmiş sayılır.

Villalarımıza; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00’dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00’dır. Bu saatler arasında villamızın genel temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda yardımcı olamayacağımızı belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli tatilcilerimizden rica ediyoruz.

Rezervasyon Talebi Oluşturun

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Kişi Sayısı

Rezervasyon Takvimi

Başlangıç GünüBaşlangıç Günü
Bitiş GünüBitiş Günü
Dolu Olan GünlerDolu Olan Günler
Müsait GünlerMüsait Günler