1 Şubat 2021

Öncelikle yardım severliğiniz için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Aracımın arızasıyla ilgili sıkıntıda bana yardımcı oldunuz. Villa çok kullanışlı ve her şeyi yerli yerindeydi. Her ihtiyacımız mevcuttu. Sıkıntısız bir tatil yaşattığınız için sizlere teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Halil Mızrak
1 Şubat 2021

2018-2019 yıllarında Özgür bey vasıtasıyla Kalkan’da villa kiraladık. Sağ olsun Özgür bey çok ilgiliydi. Villa ile ilgili değişmesini istediğimiz herhangi bir durum yada problemle yakından ilgilendi. Kiraladığımız villalar da temiz ve bakımlıydı. Ailecek çok memnun kaldık. Özgür beyi ve villalarını herkese tavsiye ederim.

Adem Gümrükçü
1 Şubat 2021

3 aile katıldık çok keyifli ve huzurluydu. Evin odaları da gayet güzel ve temizdi. Manzara zaten harikaydı. Kalkan'da konum olarak bence çok güzel bir yer. Hatta Kaş'dan daha kaliteli ve nezih diyebilirim. Sezonda tekrar görüşmek üzere. İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkürler Özgür bey.

Berk Çoraylı
1 Şubat 2021

Tatilimizi ilk kez villa kiralayarak yaptık. Rezervasyon sürecinden başlayıp konaklama sonuna kadar devam eden ilgi ve yakın alaka, sorunsuz ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağladı. Artık tüm tatil planlarımız villa kiralama üzerine. Özgür bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Can Yücel
14 Mart 2021

Villanı Seç aracılığıyla 2019 yılında Kalamar Koyu yolu üzerinde 4 kişilik bir villa kiraladık. 5 gece boyunca ailecek keyifli bir tatil geçirdik. O dönemde web sayfasında yorum bölümü yoktu. Ve bu sayfanın önemli bir eksikliğiydi. Eksikliğin giderilmesi güzel olmuş.

Zeren & Caner
22 Temmuz 2021

2021 tatilimi Villanıseç aracılığı ile yapmış olmaktan dolayı gerçekten mutluyum. Bu üçüncü villa tatilimizdi. Hiç bir problem yaşamadan ve geçmiş senelerdeki villa tatillerimizi aratman aksine daha da keyifli bir tatil geçirmemize yardımcı olduğu için özellikle Özgür Önder Beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. Yeniden kalkana demek için çok neden var.

Fikri KARAOĞLU
22 Temmuz 2021

2021 Haziran ayında Özgür bey den kiraladığımız Kalkan bölgesindeki villada keyifli bir tatil geçirdik ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim

Özgür Gül
22 Temmuz 2021

2021 Nisan ayında tatilimizi Villaseç te yaptık Özgür bey her konuda çok yardımcı oldu ilk günde bizi bekleyip alışveriş yaptıktan eşyalarımızla birlikte bizi villaya kadar bıraktı dönüş içinde aynı şekilde yardımcı oldu. Çok memnun kaldım klimalar havuz mangal herşey güzeldi. Villada bahçe salıncağı yoktu talep ettik sıkıntı olmadan hallettiler herşey için teşekkür ederiz Villaseç

Halil çiçek
24 Temmuz 2021

Bugüne kadar Olimpos gibi butik yada pansiyonlara gitmiştim güzel sanıyordum ama buraya geldikten sonra dedim ki bir daha oralarda işim olmaz. Villanız şahane. Ailemle birlikte çok güzel bir hafta geçirdik ve umarım seneye birdaha görüşeceğiz.

Selahattin Kadir aydın
24 Temmuz 2021

Bu yıl Haziran’da gördük ki villa konusunda teksiniz. Her konuda yardımcı oldunuz çok teşekkür ederiz Özgür bey seneye görüşmek üzere.

Burcu Aydın
10 Ağustos 2021

Bu sene tatilimizi Özgür beyin villasını tercih ederek yaptık. Bizim icin herşey mükemmeldi. Özgür beyin misafir perverliği, ilgisi ve dürüstlüğü icinde kendisine ayrıca şükranlarımızı burdanda belirtmek isterim. Tatillerini villadan yana tercih etmek isteyen herkese Özgür beyi ve villasını tavsiye ederim..

Şehribani Sarıyar

Yorum Yazın